Web Tasarım

İnternetle dünyaya açılmak ;

İşinizi büyütme şansı

Yeni müşteriler, bağlantılar ve pazarlar kazandıracaktır.

SHAPE TASARIM Web Site Tasarım olarak;

Bu pazara girmenizde aracı olup yaptığı sitelerin arkasında durarak, müşterilerinin tüm teknik ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Web sitesi tasarımına başlamadan önce müşterilerin isteklerini ve kurumsal kimliklerini baz alıyoruz. Müşterilerimizin sektördeki rakiplerini tanır, onlardan daha iyi ve farklı tasarımlar oluşturmaya çalışıyoruz.

Tasarım sürecinde sizinle iletişimde kalıyoruz. Hazırladığımız her sayfayı sizin onayınıza sunarak çalışır ve tasarımda gerekli olan değişiklikleri istediğiniz anda yapabiliriz. Web sitenizi hazırlatmak veya var olan sitenizi güncelleştirmek için bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak detaylı bilgi alabilir, isterseniz talep formunu doldurarak da yaptıracağınız site hakkında bize bilgi verebilirsiniz.

Dinamik Web Siteler...

Dinamik sayfalar içindeki bilgilerin yetkili kişilerce kolayca değiştirilebileceği, içeriği bir veritabanından alınan sayfalardır. Statik sayfaların aksine değişiklik yapan kişinin yeniden tasarım yapması veya HTML kodundan anlaması gerekmez. Veritabanındaki bilgilerin güncellenmesi ile sitenin içeriği değişir. Dinamik sayfalar site yönetim modülü aracılığı ile güncellenir. Bu modul aynen bir program gibi, sizi yönlendirir ve hata yapmanızı engeller. Sizden gerekli değişiklik için yeterli derecede bilgi aldıktan sonra siteniz yeni haliyle kullanıcıların karşısına çıkar. Dinamik web sayfaları sayesinde siteniz hiçbir zaman eskimez. Şu anda Internetteki sitelerin büyük çoğunluğu aylar, hatta yıllar önce girirlmiş bilgiler içermektedir. Firma sayfaları 3 sezon önceki katalogları ile çalışmaya devam etmektedir.

Dinamik sayfalar sayesinde, yeni ürünlerinizi sadece bir kaç tuşa basarak yayınlayabilirsiniz. İsterseniz yeni ürünlerinizin resimlerini bile sadece bir tuşa basarak Internette son derece şık bir tasarımın içinde yayınlayabilirsiniz. Dinamik ürün listesi veya katalog yayınlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman ürünlerinizin fiyatlarını değiştirebilirisiniz. Dinamik referans listesi oluşturup, sürekli güncelleyebilirsiniz. Müşterilerinize kampanyalarınızı anında duyurursunuz. Ürünleriniz üzerinde arama motoru çalıştırıp, ziyaretcilerinizin anahtar kelimelerle istediği özellikteki ürüne ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Anketler oluşturup, ziyaretçilerin görüşlerini alabilirsiniz. Kontrolün sizde olması ile firmaya / kişiye bağımlılığınızın olmaması.

Flash Web Siteler...

Günümüzde teknolojinin baş döndüren bir hızla ilerlemesine bağlı olarak insanların da beklentileri de değişkenlik göstermeye başladı. Birçok firma web sitesi tasarlatırken, flash animasyonlu içerikleri daha gösterişli, istediklerini anlatmaya daha yakın bir ifade biçimi olarak seçmektedirler. Özellikle tekstil sektöründe flash eğilimi çok fazladır. Ancak bilinmesi gereken önemli bir unsur da flash animasyonlu siteniz Google'dan bir beklentiniz varsa sizi sadece görsel olarak tatmin edecektir. Yani Google henüz flash animasyonlu sitelerin içeriğindeki textleri okumak için çözüm arayışındadır.