Hakkımızda

Firmamız Yazılım, Donanım, Canlı yayın gibi bir çok alanda ve bilgi sistemlerinin aktarımı konusunda Maytur Grup Organizasyon Ltd.Şirketinin çözüm ortağı olarak faaliyetlerine başlamıştır. Müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına anında uçtan uca çözümler sunabilmek amacıyla farklı alanlarda ve ürün tipleri ile hizmet sunmaktadır.

Vizyonumuz ; Shape Computer Ailesi olarak, Bilişim sektöründe, yurtiçinde, yurtdışında ve bölgemizde uygun teknolojiler ve maliyetler ile kaliteli çözümler sunmayı amaçlayan firmamızın vizyonu, "Sektördeki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan ve bu konuda sürekli kendisini geliştirip yenileyen, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, sektördeki büyük firmaların her zaman ve birinci derecede tercih ettiği, lider şirket" olmaktır.

Misyonumuz ; Shape Computer Ailesi olarak, Bilişim hizmetlerine ihtiyaç duyan tüm kurumların hedeflerine en etkin ve verimli şekilde ulaşmalarını sağlayacak en uygun çözümleri, sistem entegrasyon, danışmanlık hizmetlerini sunarak ülkemizin ve özellikle bölgemizin gelişimine katkıda bulunmaktır.

Bize Ulaşın

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 287.Sokak, Yenimahalle
Golden Tower iş Merkezi, 7 / 15
Telefon: +90 312 434 43 00
Fax: +90 312 433 43 00
Email: info@shapecomputer.com